Jdi na obsah Jdi na menu
 


Statistiky utkání v základní části 
 
11. kolo 

D061  FBŠ Asics Jihlava - SKP Litolica Nymburk 7 : 4 (2:0,4:3,1:1)
branky: 6. Kristýnek, 10., 30., 34., 36. Přívara, 26., 45. Voják - 29. Eliška, 29. Taneček, 31. Dvořák, 60. Hlaváček; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vybíhal, Kačer; diváků: ; 115 min. střely: 0:0;

D062  TJ Znojmo - FTS Florbal Náchod 7 : 5 (3:1,2:2,2:2)
branky: 2. Janků, 14., 26. Sláma Pe.,  15. Chochola, 35. Mahr, 41. Virgl, 45. vlastní gól - 8. Čejpa Jo.,  24. Jirák J.,  28., 47. Balcar, 44. Jenka; vyloučení: 4:4 + 5min.: Virgl (ZNO); využití: 3:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rýznar, Vidlař; diváků: 55; 125 min. střely: 28:24;

D063  FBC Vikings Kopřivnice - FBC DDM Kadaň 6 : 5 (3:1,2:3,1:1)
branky: 5., 60. Sladkovský, 9. Gajdušek, 18. Přibil, 27. Doležálek, 39. Barabáš J. - 4. Burian, 22. Klešč, 22. Hagara, 34. Šíma, 48. Faldus; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janeček R.,  Michálek L.; diváků: 22; 112 min. střely: 27:22;

D064  TJ MEZ Vsetín - SK Bivoj Litvínov 3 : 11 (0:1,3:2,0:8)
branky: 24., 39. Jelínek, 36. Ekart - 19., 52. Hocelík, 31., 44., 59. Arazim, 31., 47. Roth, 48., 49., 59. Kropáček, 56. Thong Poa; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Skřeček, Sekanina; diváků: 28; 120 min. střely: 21:31;

D065  Paskov Saurians - ASK Orka Stará Boleslav 4 : 3 p (1:0,1:1,1:2,1:0)
branky: 18. Waliczko, 39. Šobich P.,  60. Jánoš, 65. Labský - 33. Bartoň, 45. Pavlis, 47. Kantulák; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mikula, Kotala; diváků: 69; 130 min. střely: 34:25;

D066  SK FBC Třinec - Akcent Sparta Praha 4 : 1 (2:1,1:0,1:0)
branky: 15. Fielek, 18. Petřík, 28. Martásek, 46. Curney - 19. Kubišta; vyloučení: 1:4 + 10min.: Květoň (SPA); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sojka T.,  Sojka K.; diváků: 15; 107 min. střely: 26:18;

10. kolo 

D055  FBŠ Asics Jihlava - FTS Florbal Náchod 9 : 2 (0:0,4:0,5:2)
branky: 31., 57. Telčer, 38. Voják, 39. Přívara, 40., 46. Vedra, 49., 58. Prášek, 57. Vlk - 43. Havel M.,  43. Hauschke; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kadlec J.,  Kadlec M.; diváků: 100; 125 min. střely: 36:25;

D056  TJ Znojmo - SKP Litolica Nymburk 12 : 3 (4:1,3:0,5:2)
branky: 2. Peš, 14. Demek, 18. Mahr, 20., 50., 60. Sláma Pe.,  31., 49. Martínek, 35., 38. Bulín, 45. Kocáb, 52. Ostrý - 15. Straňák, 55. Langweil, 57. Eliška; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Skřeček, Sekanina; diváků: 140; 115 min. střely: 38:18;

D057  FBC Vikings Kopřivnice - SK Bivoj Litvínov 9 : 1 (2:1,3:0,4:0)
branky: 7. Bolom, 17., 43. Doležálek, 24. Gajdušek, 30. Přibil, 33., 46. Dorňák, 41. Rebroš, 42. Melčák - 11. Thong Poa; vyloučení: 3:7; využití: 3:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sojka T.,  Sojka K.; diváků: 55; 118 min. střely: 24:20;

D058  TJ MEZ Vsetín - FBC DDM Kadaň 6 : 7 (2:2,2:3,2:2)
branky: 19. Řičičář, 20., 34. Ondrůš, 26. Lánský, 43. Ašer, 54. Kohout - 11. Šíma, 19., 37., 50. Klešč, 31. Polák, 37., 54. Burian; vyloučení: 2:2 + 5min.: Hanzl (KAD); využití: 0:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Kantor, Jedlička; diváků: 63; 115 min. střely: 40:31;

D059  Paskov Saurians - Akcent Sparta Praha 4 : 5 (0:3,2:1,2:1)
branky: 24., 52. Klega J.,  27. Šobich P.,  55. Fedra - 2. Žďárský, 18., 33. Svoboda, 18. Pacan, 60. Pikhart; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janeček, Michálek; diváků: 162; 145 min. střely: 14:23;

D060  SK FBC Třinec - ASK Orka Stará Boleslav 6 : 4 (1:2,3:0,2:2)
branky: 13. Svoboda, 32. Holovka, 37., 55. Němčík R.,  40., 53. Petřík - 3. Mikšovský, 5., 51. Kantulák, 53. Pavlis; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kotala, Mikula; diváků: 12; 115 min. střely: 20:16;


D049 Akcent Sparta Praha - TJ Znojmo 3 : 5 (2:2,0:1,1:2)
branky: 2. Pacan, 4. Hněvkovský, 44. Květoň - 1., 15. Mahr, 23. Martínek, 46. Virgl, 60. Šťasta L.; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Sekanina, Skřeček; diváků: 3; 120 min. střely: 15:18;

D050 ASK Orka Stará Boleslav - FBŠ Asics Jihlava 7 : 8 (2:2,1:4,4:2)
branky: 5. Urban, 5. Veselý, 23. Novák, 48., 60. Kantulák, 50. Marafko, 54. Bartoň - 10., 20. Voják, 26., 38., 51. Svoboda, 33. Přívara, 40. Telčer, 50. Liška; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; oslabení: 1:0; rozhodčí: Michálek, Beran; diváků: ; 128 min. střely: 22:24;

D051 SK Bivoj Litvínov - SKP Litolica Nymburk 6 : 3 (0:2,2:1,4:0)
branky: 23. Hocelík, 26., 60. Hulič, 42. Jeníček, 52. Skořepa, 53. Arazim - 5., 36. Kolář, 12. Straňák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora , Dolanský; diváků: 19; 130 min. střely: 38:28;

D052 FBC DDM Kadaň - FTS Florbal Náchod 5 : 7 (3:3,1:3,1:1)
branky: 2. Klešč, 8., 45. Weiss, 10. Burian, 35. Faldus - 2., 7., 26. Hayek, 15., 37. Havel M., 28. Hauschke, 57. Jirák J.; vyloučení: 3:5; využití: 1:3; oslabení: 0:0; rozhodčí: Švec, Rubáš; diváků: 40; 140 min. střely: 37:32;

D053 Paskov Saurians - TJ MEZ Vsetín 10 : 5 (6:2,3:2,1:1)
branky: 1., 14. Hegr, 2. Berger, 6., 11. Karola, 12. Stanovský, 25. Fedra, 31. Klega J., 40. Šobich P., 49. Kapolka - 11. Jokeš, 12. Jelínek, 29. Lánský, 34., 58. Ondrůš; vyloučení: 3:4 + 5min.: Šobich P. (PAS); využití: 2:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Sekanina, Skřeček; diváků: 58; 120 min. střely: 30:24;

D054 SK FBC Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 1 : 5 (0:1,0:3,1:1)
branky: 54. Curney - 17. Doležálek, 32. Rebroš, 37. Sladkovský, 39., 60. Gajdušek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mikula, Kotala; diváků: 12; 106 min. střely: 22:17;

8. kolo 

D043 Akcent Sparta Praha - FBŠ Asics Jihlava 8 : 4 (1:1,4:2,3:1)
branky: 14. Svoboda, 22., 29., 32. Kořínek, 24. Květoň, 46. Pacan, 52. Žďárský, 58. Roušal D. - 11. Liška, 27., 33. Přívara, 51. Telčer; vyloučení: 8:3; využití: 1:2; oslabení: 1:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M.; diváků: 25; 122 min. střely: 26:23;

D044 ASK Orka Stará Boleslav - TJ Znojmo 6 : 8 (3:1,2:5,1:2)
branky: 5. Urban, 14., 26., 41. Kantulák, 28. Marafko - 6. Demek, 31. Řiháček, 32., 38. Janků, 35. Sláma Pe., 36. Peš, 56. Mahr, 57. Virgl; vyloučení: 3:4 + 10min.: Marafko (ORK), Virgl (ZNO); využití: 0:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: Rýznar, Vidlař; diváků: 8; 115 min. střely: 26:37;

D045 SK Bivoj Litvínov - FTS Florbal Náchod 3 : 5 (0:3,1:1,2:1)
branky: 24. Hocelík, 51. Žďárský, 57. Roth - 12., 44. Havel M., 13. Čejpa Jo., 18. Hayek, 26. John; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Nábělek, Štengl; diváků: 32; 136 min. střely: 36:35;

D046 FBC DDM Kadaň - SKP Litolica Nymburk 4 : 5 p (0:0,2:2,2:2,0:1)
branky: 22., 26. Burian, 50. Klešč, 54. Krippner - 23. Taneček, 34. Šváb, 51. Rambousek, 56. Hlaváček, 62. Dvořák; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora V., Dolanský J.; diváků: 45; 120 min. střely: 33:30;

D048 SK FBC Třinec - TJ MEZ Vsetín 12 : 4 (2:1,5:2,5:1)
branky: 18. Gajdzica, 18. Fielek, 23., 35. Němčík R., 33. Ščigel M., 34. Wantula, 38., 51. Šrámek, 51. Martásek, 53. Holovka, 56. Sedlák, 56. Petřík - 14. Lánský, 25. Jokeš, 39. Ašer, 58. Štamposký; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mikula, Kotala; diváků: 21; 110 min. střely: 44:18;

7. kolo 

D037 FBŠ Asics Jihlava - SK FBC Třinec 6 : 11 (1:6,2:3,3:2)
branky: 18. Přívara, 32., 46. Kristýnek, 37. Čumpl, 41. Voják, 52. Telčer - 3., 16., 29., 59. Němčík R., 4. Petřík, 10. Holovka, 15. Gajdzica, 16., 22., 30. Curney, 46. Ščigel M.; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janeček, Michálek; diváků: 37; 115 min. střely: 37:53;

D038 TJ Znojmo - Paskov Saurians 13 : 4 (3:2,4:0,6:2)
branky: 2., 13., 25., 51. Demek, 6. Virgl, 24., 32. Řiháček, 31. Sláma Pa., 44., 58. Mikeš, 52., 54. Martínek, 55. Janků - 1.gól vlastní, 20. Riedel, 53. Jánoš, 59. Labský; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rýznar, Vidlař; diváků: 60; 120 min. střely: 25:21;

D039 FTS Florbal Náchod - TJ MEZ Vsetín 4 : 3 (2:1,2:2,0:0)
branky: 7. Hayek, 19. Vlček Ji., 34. John, 35. Balcar - 16. Ručka, 26., 33. Jokeš; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mikula , Kotala; diváků: 76; 110 min. střely: 31:43;

D040 SKP Litolica Nymburk - FBC Vikings Kopřivnice 3 : 2 (3:0,0:1,0:1)
branky: 4. Langweil, 7. Hlaváček, 9. Dvořák - 32., 50. Doležálek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sekanina, Skřeček; diváků: 25; 110 min. střely: 35:25;

D041 Akcent Sparta Praha - FBC DDM Kadaň 7 : 6 (2:3,3:2,2:1)
branky: 10. Kubišta, 19. Pikhart, 21. Květoň, 25. Pacan, 33., 51. Svoboda, 57. Žďárský - 7., 22. Živný, 13. Koura, 20., 41. Burian, 40. Krippner; vyloučení: 6:5; využití: 0:1; oslabení: 2:0; rozhodčí: Bartošek D., Bartošek M.; diváků: 21; 132 min. střely: 33:19;

D042 ASK Orka Stará Boleslav - SK Bivoj Litvínov 2 : 3 (0:2,2:1,0:0)
branky: 31., 33. Pavlis - 6. Kropáček, 18. Kumai, 23. Tichý; vyloučení: 1:5 + 5min.: Kubovský (ORK) + ČK.: Kubovský (ORK); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Nábělek , Štengl; diváků: 9; 113 min. střely: 24:25;

6. kolo 


D031 FBŠ Asics Jihlava - Paskov Saurians 6 : 11 (3:3,1:4,2:4)
branky: 6., 30., 55. Voják, 8. Kristýnek, 19., 48. Vlk - 7., 33. Forgač V., 14. Klega J., 20., 24. Šobich P., 21., 60., 60. Jánoš, 22. Berger, 48. Klega M., 53. Kapolka; vyloučení: 9:4; využití: 1:5; oslabení: 1:0; rozhodčí: Sojka K., Sojka T.; diváků: 25; 135 min. střely: 51:43;

D032 TJ Znojmo - SK FBC Třinec 7 : 8 (1:1,4:2,2:5)
branky: 11. Mahr, 22. Mikeš, 29., 32., 38., 45. Bulín, 57. Sláma Pe. - 4. Holovka, 36., 43. Curney, 36. Petřík, 44. Svoboda, 49. Ščigel M., 53., 56. Gajdzica; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Bartošek D., Bartošek M.; diváků: 120; 115 min. střely: 35:37;

D033 FTS Florbal Náchod - FBC Vikings Kopřivnice 4 : 4 p (1:3,1:1,2:0,0:0)
branky: 14. Jenka, 34. Havel M., 46. Čejpa Jo., 51. Hauschke - 8. Gajdušek, 13. Sladkovský, 14. Barabáš J., 27. Barabáš P.; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mikula L., Kotala M.; diváků: 106; 125 min. střely: 41:26;

D035 Akcent Sparta Praha - SK Bivoj Litvínov 4 : 5 (1:2,3:1,0:2)
branky: 1. Kubišta, 25. Roušal D., 27. Květoň, 38. Hněvkovský - 14., 35. Žďárský, 19. Tichý, 42. Kropáček, 52. Hocelík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vidlař, Rýznar; diváků: 21; 117 min. střely: 26:18;

D036 ASK Orka Stará Boleslav - FBC DDM Kadaň 3 : 2 (0:0,1:0,2:2)
branky: 33. Veselý, 43. Mikšovský, 54. Pavlis - 43. Klešč, 47. Burian; vyloučení: 6:6 + ČK.: Krippner (KAD); využití: 1:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Štengl, Nábělek; diváků: 13; 122 min. střely: 34:28;

5. kolo 

D025 SK Bivoj Litvínov - TJ Znojmo 4 : 6 (1:2,3:1,0:3)
branky: 10., 21. Skořepa, 34. Tichý, 39. Kumai - 3. Sláma Pe., 5., 60. Bulín, 26. Ostrý, 46. Mihalík, 50. Mahr; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kulhánek, Kautener; diváků: 70; 120 min. střely: 34:38;

D026 FBC DDM Kadaň - FBŠ Asics Jihlava 8 : 7 (1:3,4:2,3:2)
branky: 2., 31. Polák, 24., 40. Faldus, 40., 59. Krippner, 50. Herout, 57. Klapko - 10. Telčer, 12. Vlk, 20., 33. Liška, 21., 44. Voják, 41. Sedlák; vyloučení: 9:6 + 10min.: Telčer (JIH); využití: 1:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: Štengl, Nábělek; diváků: 35; 130 min. střely: 29:34;

D027 FBC Vikings Kopřivnice - ASK Orka Stará Boleslav 5 : 2 (2:1,2:0,1:1)
branky: 4. Bolom, 17. Uvíra, 26., 39. Sladkovský, 46. Barabáš P. - 6. Kolenský, 44. Jirovec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Gavlas, Mašurka; diváků: 19; 113 min. střely: 17:14;

D028 TJ MEZ Vsetín - Akcent Sparta Praha 6 : 5 (1:3,3:2,2:0)
branky: 11., 32. Jokeš, 21. Mikulík, 28., 50. Řičičář, 51. Ondrůš - 3. Roušal M., 8. Pikhart, 11., 40. Kubišta, 31. Pacan; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kantor, Jedlička; diváků: 33; 115 min. střely: 43:30;

D029 FTS Florbal Náchod - SK FBC Třinec 6 : 7 p (1:2,4:2,1:2,0:1)
branky: 10., 25. Čejpa Jo., 34. Jirák J., 34. Donaj J., 37. Jenka, 91. Havel M. - 12., 14. Němčík R., 22., 61. Sedlák, 31. Petřík, 51. Svoboda, 59. Gajdzica; vyloučení: 4:3 + 5min.: Fielek (TRI); využití: 3:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: Mikula, Kotala; diváků: 78; 120 min. střely: 39:45;

D030 SKP Litolica Nymburk - Paskov Saurians 6 : 8 (1:2,2:5,3:1)
branky: 10., 31. Petráš, 25. Hlaváček, 49. Kavalír, 49. Kolář, 57. Langweil - 7. Labský, 16., 33., 37., 50. Berger, 30. Waliczko, 33. Jánoš, 40. Kapolka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rýznar, Vidlař; diváků: 25; 115 min. střely: 31:32;

4. kolo 

D019 SK Bivoj Litvínov - FBŠ Asics Jihlava 8 : 3 (3:0,2:1,3:2)
branky: 16., 50. Kumai, 17., 20., 55. Ešler, 24. Hulič, 36. Arazim, 60. Kropáček - 37. Telčer, 54. Liška, 55. Vlk; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Štengl, Nábělek; diváků: 38; 175 min. střely: 42:37;

D020 FBC DDM Kadaň - TJ Znojmo 6 : 7 (4:3,2:2,0:2)
branky: 1., 25. Hagara, 13. Hanzl, 15. Klešč, 18. Weiss, 27. Krippner - 2., 39. Mahr, 17. Sláma Pe., 17. Virgl, 25. Řiháček, 51., 55. Bulín; vyloučení: 10:4; využití: 1:4; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; diváků: 75; 130 min. střely: 24:38;

D021 FBC Vikings Kopřivnice - Akcent Sparta Praha 4 : 4 p (2:2,1:2,1:0,0:0)
branky: 7., 21. Rebroš, 19. Barabáš J., 58. Uvíra - 5. Svoboda, 13. Kubišta, 32. Roušal D., 34. Pacan; vyloučení: 3:4 + 5min.: Šíma (SPA); využití: 2:2; oslabení: 0:1; rozhodčí: Janeček R., Michálek L.; diváků: 55; 124 min. střely: 25:21;

D022 TJ MEZ Vsetín - ASK Orka Stará Boleslav 8 : 5 (3:0,3:1,2:4)
branky: 3. Hnila, 15. Květoň, 19., 40. Lánský, 30., 39., 48. Řičičář, 54. Ondrůš - 26. Urban, 42. Novák, 42. Bajer, 49., 52. Mikšovský; vyloučení: 5:5; využití: 2:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: Pifka, Dalecký; diváků: 35; 125 min. střely: 39:36;

D023 FTS Florbal Náchod - Paskov Saurians 7 : 8 (1:4,3:2,3:2)
branky: 7. Hauschke, 19. vlastní gól, 27. Balcar, 30., 45., 51., 58. Jirák J. - 4., 16. Šobich P., 5. Berger, 19. Karola, 27. Jánoš, 36. Waliczko, 49., 54. Kapolka; vyloučení: 3:5 + 10min.: Kapolka (PAS); využití: 3:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Skřeček, Sekanina; diváků: 120; 128 min. střely: 29:23;

D024 SKP Litolica Nymburk - SK FBC Třinec 6 : 7 p (1:0,1:2,4:4,0:1)
branky: 19. Jech, 30. Hlaváček, 42. Škoch M., 48. Dvořák, 54. Straňák, 59. Taneček - 30., 39. Gajdzica, 43., 60. Holovka, 48. Martásek, 56. Petřík, 64. Curney; vyloučení: 7:2; využití: 0:3; oslabení: 1:0; rozhodčí: Vybáhal, Kačer; diváků: 25; 130 min. střely: 24:42;

3. kolo 

D013 FBŠ Asics Jihlava - TJ MEZ Vsetín 11 : 7 (3:0,5:2,3:5)
branky: 4., 38. Liška, 7., 54. Kristýnek, 14., 25., 46. Vlk, 24. Coufal, 39. Voják, 39. Telčer, 59. Svoboda - 35., 53. Ondrůš, 36., 50., 59. Řičičář, 55., 56. Bělíček; vyloučení: 8:3 + 10min.: Bělíček (VSE); využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Dolanský, Sýkora V.; diváků: 32; 124 min. střely: 27:25;

D014 TJ Znojmo - FBC Vikings Kopřivnice 11 : 3 (3:1,4:1,4:1)
branky: 8., 10. Janků, 15. Peš, 28. Mikeš, 30. Ostrý, 35. Řiháček, 38., 46. Sláma Pe., 47. Martínek, 47. Mihalík, 59. Bulín - 10. Rebroš, 21. Barabáš J., 58. Sladkovský; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rýznar, Vidlař; diváků: 60; 110 min. střely: 27:29;

D015 Paskov Saurians - FBC DDM Kadaň 6 : 3 (3:0,1:1,2:2)
branky: 3., 7., 24., 50. Klega J., 7. Riedel, 56. Forgač V. - 24. Hagara, 55., 57. Krippner; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Kotala M., Mikula L.; diváků: 55; 125 min. střely: 31:32;

D016 SK FBC Třinec - SK Bivoj Litvínov 7 : 2 (3:0,1:1,3:1)
branky: 5., 55. Petřík, 19. Sedlák, 20., 51. Curney, 39. Němčík R., 46. Wantula - 31. Hocelík, 48. Vrána; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kantor R., Jedlička J.; diváků: 10; 125 min. střely: 80:49;

D017 Akcent Sparta Praha - SKP Litolica Nymburk 6 : 5 p (3:1,0:2,2:2,1:0)
branky: 11., 15., 62. Květoň, 14. Bartek, 46., 47. Pacan - 19. Kolář, 23., 52. Taneček, 33. Jech, 41. Hlaváček; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: Pifka, Dalecký; diváků: 8; 130 min. střely: 40:31;

D018 ASK Orka Stará Boleslav - FTS Florbal Náchod 3 : 5 (0:3,2:1,1:1)
branky: 21., 52. Veselý, 28. Novák - 1., 9., 30. Korec, 4. Havel M., 53. Balcar; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pifka, Dalecký; diváků: 8; 120 min. střely: 44:27;

2. kolo 

D007 FBŠ Asics Jihlava - FBC Vikings Kopřivnice 6 : 4 (2:2,1:0,3:2)
branky: 15., 59. Voják, 17. Kristýnek, 31. Telčer, 52. Svoboda, 53. Vlk - 5. Rebroš, 12. Matúš J., 43. Bolom, 59. Sladkovský; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Štengl, Nábělek; diváků: 12; 144 min. střely: 24:18;

D008 TJ Znojmo - TJ MEZ Vsetín 9 : 3 (5:0,0:1,4:2)
branky: 5. Sláma Pe., 14. Demek, 16., 19., 53. Bulín, 20. Mikeš, 43. Ostrý, 48. Janků, 57. Virgl - 27. Ašer, 41. Ondrůš, 57. Květoň; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rýznar, Vidlař; diváků: 50; 105 min. střely: 49:15;

D009 Paskov Saurians - SK Bivoj Litvínov 7 : 6 p (0:4,1:0,5:2,1:0)
branky: 27., 56. Jánoš, 41., 62. Waliczko, 42. Šobich P., 48. Kapolka, 49. Klega J. - 12., 45. Kropáček, 13. Tichý, 15. Arazim, 20. Skořepa, 46. Hulič; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; oslabení: 1:0; rozhodčí: Janeček R., Michálek L.; diváků: 58; 131 min. střely: 32:31;

D010 SK FBC Třinec - FBC DDM Kadaň 8 : 1 (2:1,4:0,2:0)
branky: 9. Šrámek, 10., 29., 45. Curney, 24., 52. Petřík, 27. Wantula, 34. Fielek - 12. Krippner; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Sekanina, Skřeček; diváků: ; 120 min. střely: 0:0;

D011 Akcent Sparta Praha - FTS Florbal Náchod 7 : 4 (3:1,3:1,1:2)
branky: 5., 40. Květoň, 10., 38. Pacan, 12. Svoboda, 30. Žďárský, 43. Bartek - 14., 34., 53. Balcar, 46. Jirák J.; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pifka, Dalecký; diváků: 36; 127 min. střely: 47:37;

D012 ASK Orka Stará Boleslav - SKP Litolica Nymburk 5 : 6 (1:1,0:1,4:4)
branky: 2. Novák, 45. Pavlis, 48. Urban, 50., 59. Mikšovský - 3. Jech, 11., 43. Maršón, 33. Eliška, 41. Kolář, 44. Taneček, 45. Petráš; vyloučení: 4:7 + 5min.: Jirovský (ORK); využití: 1:4; oslabení: 1:0; rozhodčí: Janoušek, Černý; diváků: 15; 132 min. střely: 27:44;

1. kolo 


D001 TJ Znojmo - FBŠ Asics Jihlava 2 : 2 p (0:0,1:0,1:2,0:0)
branky: 34., 60. Mahr - 49. Telčer, 58. Kristýnek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kadlec J., Kadlec M.; diváků: 119; 120 min. střely: 31:20;

D002 FBC Vikings Kopřivnice - TJ MEZ Vsetín 9 : 6 (2:2,5:1,2:3)
branky: 2., 33. Doležálek, 3. Divák, 24. Barabáš J., 30., 30., 34. Melčák, 46. Sladkovský, 59. Rebroš - 12., 59. Jelínek, 15., 44. Ondrůš, 28. Řičičář, 47. Jokeš; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Jedlička, Kantor; diváků: 23; 113 min. střely: 28:16;

D003 SK Bivoj Litvínov - FBC DDM Kadaň 8 : 1 (3:0,2:1,3:0)
branky: 12. Kumai, 16., 22., 53. Vrána, 19. Roth, 29. Ešler, 48. Kropáček, 55. Kašpárek - 39. Živný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Štengl, Nábělek; diváků: 27; 129 min. střely: 53:20;

D004 Paskov Saurians - SK FBC Třinec 4 : 5 (2:1,1:1,1:3)
branky: 10., 11., 44. Kapolka, 31. Waliczko - 13. Němčík R., 34. Křivánek, 44., 46. Holovka, 46. Gajdzica; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vybíhal R., Kačer P.; diváků: 51; 115 min. střely: 31:23;

D005 Akcent Sparta Praha - ASK Orka Stará Boleslav 3 : 2 (0:0,1:0,2:2)
branky: 23., 58. Květoň, 53. Svoboda - 60. Bartoň, 60. Mikšovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Štengl R., Nábělek J.; diváků: 25; 121 min. střely: 40:27;

D006 FTS Florbal Náchod - SKP Litolica Nymburk 6 : 5 (3:0,1:3,2:2)
branky: 14., 16., 20. Hauschke, 37., 43., 54. Balcar - 26., 57. Maršón, 27. Jech, 30., 45. Eliška; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Škaloud P., Žofka L.; diváků: 93; 130 min. střely: -:-;