Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo
J001 FBC CampuS Jabloonec - FBC Liberec 2 : 2 (0:0,1:1,1:1)
branky: 26. Kočí, 36. Vít - 29.,44. Hubka; vyloučení: 1:0 + 5min.: Litochleb (JAB); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: bursová, kolář; diváků: ; 60 min.
J002 FbK STRIX Hořice - FBK Sokol Mladá Boleslav 4 : 1 (3:1,1:0,0:0)
branky: -; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 60 min.
J005 SK Králíček Nové Město n/M - ZŠ Strž TJ Sokol Dv.Král.n/L 2 : 5 (0:1,1:0,1:4)
branky: 24.,31. Morávek - 5.,37.,39.,43. Suško, 42. Samek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sommer, Šimek; diváků: ; 62 min.
J006 1.SFC Kolín - SKP Nymburk 2 : 7 (0:1,1:2,1:4)
branky: 19. Končel, 41. Jaroš - 15.,42.,44.,45. Pokorný, 24.,26.,35. Švach; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janeček, Šimek; diváků: ; 63 min.
2. kolo
J003 FBC CampuS Jabloonec - FbK STRIX Hořice 6 : 3 (1:2,3:0,2:1)
branky: 11.,38. Sekyra, 22. Kočí, 22. Volf, 23. Přichystal, 39. Vokurka - 4. Václavů, 5.,45. Hátle; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: žofka, škaloud; diváků: ; 68 min.
J004 FBC Liberec - FBK Sokol Mladá Boleslav 13 : 1 (3:0,3:0,7:1)
branky: 6.,10.,28.,36.,38. Hubka, 12. Kocián, 23.,39.,40. Myška, 27. Moravec, 35. Ježek, 45. Gamper, 45. Böhm - 42. Fidrmuc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: škaloud, žofka; diváků: ; 70 min.
J007 1.SFC Kolín - SK Králíček Nové Město n/M 2 : 8 (1:1,1:3,0:4)
branky: 14. Hons, 21. Jaroš - 2. Tencar, 19.,44. Morávek, 23. Blažek, 25. Lichý, 32. Moravec, 35. Joneš, 44. Macek; vyloučení: 4:4 + 10min.: Hons (KOL), Morávek (NMN), Joneš (NMN); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janeček, Sommer; diváků: ; 93 min.
J008 SKP Nymburk - ZŠ Strž TJ Sokol Dv.Král.n/L 5 : 3 (2:0,2:2,1:1)
branky: 9. Havlíček, 13. Pokorný, 19. Kouřík, 21.,31. Švach - 16. Suško, 28. Hospodka, 45. Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sommer, Šimek; diváků: ; 60 min.
3. kolo
J009 TJ Sokol Bodlinka Dobruška - 1.SFC Kolín 3 : 0 (0:0,2:0,1:0)
branky: 16. Cvejn J., 29. Pecen, 45. Dolog -; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mandík, Jireček; diváků: ; 65 min.
J010 ZŠ Strž TJ Sokol Dv.Král.n/L - FbK STRIX Hořice 2 : 7 (1:1,0:0,1:6)
branky: 20. Procházka, 35. Suško - 10.,38.,44. Mečíř, 33. Hrouda, 37. Březák, 41. Hátle, 42. Václavů; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jireček, Němec; diváků: ; 63 min.
J013 SKP Nymburk - FBC Liberec 3 : 4 (2:2,0:1,1:1)
branky: 2. Kostkan, 4.,33. Kouřík - 1.,28.,43. Hubka, 11. Plíva; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: kunert, kotouček; diváků: ; 75 min.
J014 SK Králíček Nové Město n/M - FBC CampuS Jablonec 4 : 10 (1:4,1:3,2:3)
branky: 15. Blažek, 33. Škoda, 37. Morávek - 5.,7. Roman, 10. Volf, 14. Vít, 18.,23.,24.,37.,45. Sekyra, 42. Reczai; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:2; rozhodčí: kotouček, kunert; diváků: ; 65 min.
4. kolo
J011 ZŠ Strž TJ Sokol Dv.Král.n/L - TJ Sokol Bodlinka Dobruška 2 : 5 (0:0,1:0,1:5)
branky: 17. Suško, 31. Hospodka - 40.,42.,42. Pecen, 40. Cvejn T., 45. Kováč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mandík, Němec; diváků: ; 64 min.
J012 1.SFC Kolín - FbK STRIX Hořice 1 : 8 (1:3,0:4,0:1)
branky: 12. Končel - 2.,13.,20.,21. Václavů, 8.,22. Hátle, 25. Tomášek, 42. Beneš; vyloučení: 4:2 + 10min.: Zalabák (KOL); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mandík, Jireček; diváků: ; 60 min.
J015 SK Králíček Nové Město n/M - SKP Nymburk 2 : 7 (0:3,0:2,2:2)
branky: 44.,44. Novotný - 14. Kostkan, 14.,14.,27. Pokorný, 27. Černý T., 38. Švach.39.Havlíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: kotouček, kunert; diváků: ; 60 min.
J016 FBC Liberec - FBC CampuS Jablonec 3 : 5 (2:1,1:1,0:3)
branky: 12. Ježek, 14. Hubka, 24. Hvězda - 3.,34. Roman, 25. Krafek, 31. Volf, 42. Sekyra; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: kotouček, kunert; diváků: ; 64 min.
5. kolo
J017  SK Králíček Nové Město n/M - TJ Sokol Bodlinka Dobruška 3 : 3 (0:0,1:1,2:2)
branky: 18. Lichý, 38. Moravec, 44. Morávek - 25.,34. Pecen, 42. Moravec; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dohnal, Dohnal; diváků: ; 75 min.
J018  FbK STRIX Hořice - SKP Nymburk 3 : 1 (0:0,0:0,3:1)
branky: 34. Hátle, 34.,41. Mečíř - 36. Pokorný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dohnal, Dohnal; diváků: ; 78 min.
J021  FBC CampuS Jablonec - 1.SFC Kolín 6 : 0 (1:0,2:0,3:0)
branky: 10. Vít, 16. Baudyš, 22.,45. Roman, 33.,38. Sekyra -; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Král, Piotrowska; diváků: ; 65 min.
J022  ZŠ Strž TJ Sokol Dv.Král.n/L - FBK Sokol Mladá Boleslav 5 : 4 (2:0,1:1,2:3)
branky: 10. Procházka, 11. Munzar, 30. Hejduk, 43.,45. Suško - 20.,44. Novák, 31. Šimek, 36. Pavlů; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Král, Piotrowska; diváků: ; 65 min.
6. kolo
J019  SK Králíček Nové Město n/M - FbK STRIX Hořice 1 : 6 (0:1,1:2,0:3)
branky: 17. Macek - 9.,43. Hrouda, 21. Mečíř, 23. Koníř, 40. Zajíc, 43. Hátle; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dohnal, Dohnal; diváků: ; 65 min.
J020  TJ Sokol Bodlinka Dobruška - SKP Nymburk 0 : 3 (0:2,0:0,0:1)
branky: - 11.,14.,44. Pokorný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dohnal, Dohnal; diváků: ; 85 min.
J023  ZŠ Strž TJ Sokol Dv.Král.n/L - FBC CampuS Jablonec 6 : 5 (2:3,1:0,3:2)
branky: 3.,30.,36.,36. Suško, 9. Procházka, 45. Munzar - 7. Baudyš, 11.,41. Sekyra, 13. Vít; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Král, Piotrowska; diváků: ; 70 min.
J024  1.SFC Kolín - FBK Sokol Mladá Boleslav 4 : 9 (1:4,3:2,0:3)
branky: 8. Hons, 19. Jaroš, 21. Končel, 28. Zalabák - 3. Novák, 5. Emler, 5. Doležel, 8. Pluhař, 20.,21. Fidrmuc, 36. Šimek, 38.,40. Pavlů; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Král, Piotrowska; diváků: ; 65 min.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář